Wspólnota "W mocy Ducha"

Chmielnicki Wieczór Uwielbienia

V CHMIELNICKI WIECZÓR UWIELBIENIA

„W mocy Ducha Bożego” 2 czerwca 2019

IV CHMIELNICKI WIECZÓR UWIELBIENIA

„Przed Panem swym tańcz” 22 czerwca 2018

III CHMIELNICKI WIECZÓR UWIELBIENIA

Baner_kosciol_800x800

„W moich ranach Wasze uzdrowienie” 10 czerwca 2017

Nie może Cię zabraknąć, gdyż Pan przygotował dla Ciebie coś wyjątkowego. Pragnie zanurzyć Cię w swoich świętych ranach, by dać Ci uzdrowienie. Uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne. On będzie czekał, by w pełni swojej obfitości wylać na Ciebie swoją miłość. Nic nie rób, nic nie mów – po prostu przyjdź, bądź i trwaj. Zaufaj i oddaj Mu siebie. On uczyni resztę.

Ten wieczór będzie inny niż zwykle. Uwielbienie jest inne niż nasza codzienność. Nauczyliśmy się narzekania. Czas doświadczyć, że człowiek wierzący jest człowiekiem szczęśliwym. Zapraszamy Cię  do uwielbienia, wspólnego śpiewu i modlitwy, a następnie adoracji Najświętszego Sakramentu  połączonej z modlitwą o uzdrowienie.  Jeżeli pragniesz doświadczyć żywej, uzdrawiającej obecności Chrystusa – przyjdź. On wyciąga swoje dłonie w Twoją stronę i czeka.

W trakcie wieczoru będzie można skorzystać z sakramentu spowiedzi świętej oraz z modlitwy wstawienniczej.

Henryk Krzosek

Gościem specjalnym, który opowie o swoim życiu będzie pan Henryk Krzosek. Pan Henryk nie miał łatwego dzieciństwa. Ojciec alkoholik, zapracowana matka… Wychowała go ulica. Zaczął kraść, pić, trafił do więzienia. Później było tylko gorzej: nieudane próby samobójcze, utrata szansy na własną rodzinę. Bolesne zderzenie z dnem.

Jest autorem książki pt.: „ Bóg znalazł mnie na ulicy i co z tego wynikło”. To wzruszająca autobiograficzna opowieść autora, która przenosi nas w świat utraconej nadziei i odnalezionego na nowo sensu życia. W „piekle na ziemi” bohater dostrzega płomień miłości. Bóg odnalazł go na ulicy…

Oprawę muzyczną spotkania poprowadzi zespół Kadosz z Tarnowskich Gór. Zespół powstał, aby głosić i oddawać chwałę Jezusowi Chrystusowi. Śpiew to ich pasja, a uwielbienie jest rzeczywistością, którą żyją na co dzień.

II CHMIELNICKI WIECZÓR UWIELBIENIA

„Błogosławienie miłosierni, błogosławieni czystego serca” 25 lipca 2016

I CHMIELNICKI WIECZÓR UWIELBIENIA

„Jezus chodzi ulicami miasta” 14 czerwca 2015


Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy.